Vogue Türkiye 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vogue Türkiye 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
14 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 246 kez okundu.

Yaz sezonunun iyice yaklaşmasıyla ilkbahar/yaz modası ile ilgili yazılar ve fotoğraf galerileri paylaşmanın vakti geldi. Türkiye ve dünyadaki moda trendlerini yakından takip ettiğimiz vogue dergisi için hazırlanan 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarını birlikte inceleyelim. 

Bu sezon da son yıllarda olduğu gibi pastel renkler revaçta. Ama daha canlı, daha cesur ve özgün tasarımlar öne çıkıyor. Baharın gelişi, ünlü moda tasarımcıları için yeniden canlanmak anlamına geliyor. Vogue dergisi bu yıl yine tasarımcılarla bizleri cezbetmeyi başaracak gibi görünüyor.  Son moda haftasında harika koleksiyonlarla karşılaşıyoruz. Türk modacıların modayı daha yukarılara taşıdığı 2014 de Vogue Türkiye‘de Türk modacılarla harikalar yaratmış.

Moda diyince akla genel olarak ‘şimdiki zaman’ geliyor, kelime anlamı olarak doğru bir algı olsa da, trendlere bakıldığında 90′lar, 80′ler, 70′ler hatta 50′lerde kullanılan stiller öne çıkabiliyor.

Vogue dergisinin hazırladığı koleksiyonda geçtiğimiz yıla nazaran bu yıl sport giyim de dikkatleri üzerine çekiyor. Atletik bir görünüme sahip olmamızı sağlayan spor kıyafetler, günlük yaşantıda bizlere şıklık ve rahatlık sağlıyor.

 

2014 OMC Hairworld Dünya Kupası Frankfurt, Almanya’da gerçekleştirildi” Başlıklı Bir Önceki Yazımızı Okudunuz Mu?

 

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git