Twitter Delirirdi Engin Altan Düzyatan Evlendi

Twitter Delirirdi Engin Altan Düzyatan Evlendi
29 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Sosyetenin önemli isimlerinden Neslişah Alkoçlar oyuncu Engin Altan Düzyatan ile hayatını Hayal Kahvesi Çubuklu 29’da gerçekleşen nikah töreni ile birleştirdi.Çiftin nikah şahitliklerini Şadan Kalkavan, Atilla Özhamarat, Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı yaptı.Nikah memurunun evlilik sorularına Neslişah Alkoçlar, “Sonsuza kadar evet” şeklinde cevap verirken, Engin Altan Düzyatan “Evet” demekle yetindi.Engin Altan Düzyatan gelini altınından öptü.

Türkiye’nin gündemi ise bir anda değişti ve Engin Altan’ın eski nişanlısı Özge Özpirinçci Twitter’da TT listesine birinci sıradan girdi. Engin Altan Düzyatan ile 5 yıldır birlikteliğin ardından nişanlanan ve bundan kısa bir süre sonra birlikte aldıkları ayrılma kararı ile yollarını ayıran Özge Özpirinçci’ye destek mesajları yağdı.

Şu sıralar “Tatar Ramazan” dizisindeki rol arkadaşı Burak Yamantürk ile birlikte olan 28 yaşındaki güzel oyuncu, komuyla ilgili bir mesaj yayınlamazken genç kızlar sosyal medya hesaplarından Özge Özpirinçci’ye destek oldu!

İşte düğün törenin gerçekleştiği saatlerde sosyal medyada konuşulanlar;

Majican: Engin Altan ve Özge Özpirinçci ilişkisinin Beyaz Show’a çıktıkları için bittiğini biliyor muydunuz?? BEYAZ LANETİ

Barış: Özge Özpirinçci üzülme canım klasik erkek mantığı; sevgi yok, seçenek çok

Hande Aydemir: Özge Özpirinçci’nin askerleriyiz

Nrjnt: Özge Özpirinçci sen üzülme arkandayız…

Çağnur Denişik: Kendi kendime “Gül gibi kızın 5 senesini yedin!!” diye dolaşıyorum. Özge Özpirinçci’nin kendisi bile bu kadar içlenmedi ya.

Damla: Özge ÖZpirinçci “kalkın nikahı basmaya gidiyoruz” dese, 1 dakika düşünmem giderim. Elif: Herkes uyuduysa Özge Özpirinçci için ağlayacağım…

Kertenkelebek: Özge Özpirinçci bence tüm kızlar bir olup nikahı basmalıyız.

Gül Ayşe Bolun: Türk kızları seni unutmayacak Engin Altan Düzyatan sayende hepimiz ders aldık.

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git