Trend Alarm Lace Up Sandalet

Trend Alarm Lace Up Sandalet
29 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 236 kez okundu.

Her şey Giuseppe Zanotti ile başladı. Siyah, bileklerden yukarı doğru çıkan ve korseyi andıran bağcıklarıyla gönlümüzü sızlatan şık sandaletleri her şeyin sorumlusu… Sonrasında Alaia ve Jimmy Choo gibi tasarımcıların birbirinden güzel Lace-up sandaletleri ortaya çıktı. Bir kaç sezondur istikrarlı yükselişine devam eden Lace-up sandaletler, Birkenstock terlik ve Mule‘lerle birlikte 2014 yaz sezonunun en dikkat çekici ayakkabı trendlerinden biri…

1

Görüntü olarak gladyatör sandaletlerin topukla yorumlanmış halini andırıyorlar. Sık ve yukarı doğru çıkan bağcıkları ise korseyi anımsatıyor. Korsenin vücudu biçimlendirmesi gibi, Lace-up sandaletler de güzel olan ayakları daha da güzelleştiriyor. İnce ve zarif ayaklara sahip kadınların mutlaka denemesi gereken bu modeller feminen ancak bir o kadar da asi havalarıyla bu yaz ayakları süslecek.

2

Lace-up ayakkabıların hem feminen hem de asi havasını düşününce 2014 yazının trendlerine sadık kalarak çok kolay bir şekilde giyilebileceğini söyleyebiliriz. Sezonun mini etek ve elbiseleriyle çok yakışacağından şüpheniz olmasın. Lace-up sandaletleri en fazla öne çıkaran parçalar miniler… Yazın favorisi mini şortlarla da bu sandaletleri giyebilirsiniz.

3

Lace-up sandaletleri sezonun paça kıvırma trendiyle ön plana da çıkarabilirsiniz. Paçası kıvrılmış Jean pantolon ve Lace-up sandalet görüntüsü sezonun popüler görünüşlerinden olacak. Bu sezon yırtık Boyfriend Jean pantolonlarınızı Lace-up sandaletlerle birlikte giyebilirsiniz.

4

Lace-up sandaletleri kombinlemek konusunda Taylor Tomasi Hill’in muhteşem kombinlerinden ilham alabilirsiniz. Stil ikonunun özellikle mini ve asimetrik eteklerle birlikte giydiği Lace-up sandaletler size de ilham verebilir.

5

Bloggerlardan ise Song of Style’ın Lace-up sandaletlerle yaptığı kombinasyonları örnek alabilirsiniz. Daha fazla ilham ve kombin fikri için, eklediğimiz fotoğraflara göz atmayı unutmayın…

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git