Levis 2014 Moda Bayan Kot Modelleri

Levis 2014 Moda Bayan Kot Modelleri
28 Mart 2014 tarihinde eklendi, 294 kez okundu.

Yıllardır levis kotların kalitesini bilmeyen kalmamıştır. 2014 senesinde birçok yeni kot modeli ve kalıplarıyla sizleri yeniden yaratacak olan levis kotları kendi satış mağazalarında görebilirsiniz.

Levis kotların en güzel özellikleri ise yıllarca giyilebilen bir kot olması. Bu kaliteli kotları farklı kalıplarla şık kombin edebilirsiniz. Dar kalıp seven hanımlar ayakkabı olarak topuklu kullanırsa bu sene daha da şık bir görüntü alacaklardır. Vücut tipine göre düşük, orta ve yüksek bel kot pantolon üreten marka her zevke hitap eden modeller tasarladı. Levis jean 2014 bayan kot modelleri içinde kendinizi harika hissedeceksiniz. Levis jeans bayan kot modelleri farklı renk seçenekleri ile tarzınızı yaratabilirsiniz. Levis jeans bayan kot modellerini ister günlük hayatınızda isterseniz gece hayatınızda kullanabilirsiniz. 2014 Levis bayan kot pantolon modelleri altına ister klasik ayakkabı, ister şık topuklu ayakkabıları, şık çizmelerinizi ya da rahat spor ayakkabılarınızı giyerek kullanabilirsiniz.

2014 Levis bayan kot pantolon modellerinde vücut şekline uygun farklı modeller geliştirilmiştir. Bu modeller bel ve kalça yapısına göre şekillendirilmiştir. Modeller tasarlanırken düz, az kıvrımlı ve kıvrımlı bel ile düz, ortalama ve dolgun kalça seçenekleri göz önünde tutulmuştur. Bu şekillerden kendinize uygun olanı belirlemeniz ve modelinizi öyle seçmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Böylece pantolonun üzerinize oturmama sorununu da çözmüş olacaksınız.

Özellikle renkli modellerde kot pantolanlarda bu sene yine klerasyonda yer almş, son zamanlarda renkli kot pantolanlar bayanlar tarafından daha çok tercih edilmeye başladı,özellikle yeşil tonundaki bayan kot modelini çok beğendik. Renkler arasında kırmızı mavi,yeşil,kahverengi ,sarı tonlarında renkleri bulabilirsiniz,daha önceki senelerde pantolanlarda bu renkler bize çok caizp gelmezdi ama artık çok trend..Yeni sezon alışverişlerinizde levis mağzasına uğramayı sakın unutmayın deriz.

 

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git