En Yeni Saç Modelleri, Kendi Saçını Kendin Yap

En Yeni Saç Modelleri, Kendi Saçını Kendin Yap
10 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

Her zaman kuaföre gitme imkanı bulamayabiliyor bayanlar.. Saçları açıp çıkmak çoğu zaman kurtarıcı olsa da bazı kıyafetler acık sacı istemez. İlk yapmanız gereken saçlarınızı düzgün bir şekilde taramak. Eğer saçlarınız dalgalı ise fön kullanarak düzleştirebilirsiniz.

 Hobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleriSaçlarınızı kabartın!

Saçlarınızın tam tepede kalan kısmını topladığınızda daha düzgün görünmesi için kabartmalısınız. Hobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleriSabitlemek için sprey kullanabilirsiniz. Saçlarınızın arka kısmını kabarttıktan sonra kötü görünmesini önlemek için ön taraftan ince bir saç tabakasıyla kapatın. Daha sonra yine ince tutamlar halinde ayırdığınız saçlarınıza sprey sıkın. Kullandığınız sprey saçlarınızı çok fazla sertleştimeyen bir ürün olursa şekil vermek daha kolay olur.

Hobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleriAt kuyruğu yapın, saçlarınızı spreyledikten sonra düzgün bir şekilde tarayarak arkada at kuyruğu şeklinde toplayın. Saçlarınızı toplarken ince bir lastik toplayın. Topladıktan sonra saçınızdan ince bir tutam ayırın ve lastiği kapatacak şekilde üzerine dolayarak sarın.
Hobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleriSıra son rötuşlarda…
 Son olarak saçlarınızın sarkan kısmını toplamanın zamanı geldi. Resimde de gördüğünüz gibi saçlarınızı ufak tutamlar halinde tel tokalardan yararlanarak yukarıda toplayın. Eğer saç renginize uygun tel tokalar kullanırsanız topuzunuz da çok dikkat çekmeyecek ve daha güzel görünecektir. Bir çoğumuz güzel güzel giyinip makyajlarını yapıyor fakat saçlarıyla uğraşmaya pek vakitleri kalmıyor ya da uğraşmak istemiyorlar.

 

İşte Evde basitçe yapabileceğiniz zarif topuz modeli

1.Daha kolay şekil verebilmek için saçlarınızı büyük bigudilerle sarınHobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleri fönle kurutun ve soğumaya bırakın
Hobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleri
2.Sonra yukarıdan aşağı doğru üç eşit parçaya ayırın. En alttaki kısmı döndürerek küçük bir topuz biçiminde toplayın
Hobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleri
3.Ortadakini kabartın ve içe doğru kıvırıp alttaki küçük topuzun üzerine tutturun.

4.En üstteki saçlardan kakülleri yana doğru tarayınHobilendik evde yapabileceğiniz saç modelleri geri kalan saçları da kabartıp tel tokayla alttaki topuzun üzerine tutturun.

İste resimlerle adım adım anlatılmış onlarca saç modeli…

Yaz Sezonu Açıldı! 2014 Yazlık Ayakkabı Modelleri” Başlıklı Bir Önceki Yazımızı Okudunuz Mu?

 

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git