2014 Yılında Moda Olan Renkler

2014 Yılında Moda Olan Renkler
19 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 304 kez okundu.

Her sezon başında, “renk trendleri” moda otoriteleri tarafından titizlikle belirleniyor! Eğer siz de bu ilkbahar yaz sezonunda hangi renklerin moda olacağını merak ediyorsanız, sizin için hazırladığımız bu habere mutlaka bir göz atmalısınız!

Bordo
Rengini şaraptan alan bordo tonları da bu ilkbahar yaz sezonunda yıldızı parlayan renklerden. Kırmızılardan, bordolara hatta mürdüm tonlarına kadar geniş bir renk yelpazesi bu sezon bizleri bekliyor.

Gece mavisi
Neon maviler geçtiğimiz ilkbahar yaz sezonun en çok tercih edilen renklerinden biriydi. İlkbahar yaz sezonunda ise bu renk yerini gece mavisine bırakıyor. Ünlü modacıların bu sezon için favorisi; gece mavisi ve siyah kombinli tasarımlar!

Siyah
Söz konusu moda olduğunda her şey değişebiliyor ama modacılar siyahtan vazgeçemiyor. Ayrıca bu ilkbahar yaz sezonunda, siyahı canlı renklerle kullanmak da oldukça moda.

Turuncu
Son birkaç sezondur adeta altın çağını yaşayan turuncu, bu ilkbahar yaz sezonunda da en çok tercih edilecek renkler arasında.

Mor
Parlak mor tonları, özellikle canlı renklerle kombinlenerek, ilkbahar yaz sezonuna damgasını vuracak.

Hardal rengi
Neon sarılar, ilkbahar yaz sezonunda yerlerini biraz daha koyu ve sıcak bir tona, hardal rengine bırakıyor.

Çikolata tonları
Sütlü çikolatadan bittere, bu ilkbahar yaz sezonunda çikolatanın tüm tonları oldukça moda.

Zümrüt yeşili
Geçtiğimiz ilkbahar yaz sezonda oldukça moda olan zümrüt yeşilinin biraz daha mat ve turkuaza kaçan tonları ünlü modacıların favorileri arasında.

Haki
Military modası bu sezonda oldukça moda. Dolayısı ile haki tonlarına da bu ilkbahar yaz sezonunda oldukça sık rastlayacağız. Hatta metalik haki tonları en çok tercih edilen renkler arasında.

 

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git