2014 Yazının En Güzel Gelinlik Modelleri

2014 Yazının En Güzel Gelinlik Modelleri
16 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

Bütün kadınların hayalinde mutlaka evleneceği günün görüntüsü vardır. Saçı, makyajı, ayakkabısı ve en önemli unsur olan gelinliğiyle beraber kadınlar evlenecekleri günü hayal ederler. Kadınların şüphesiz üzerinde durdukları en önemli unsur gelinlik modelleridir.

Gelinlik seçmek, provasıyla, dikimiyle, almasıyla zor ve uzun bir süreçtir. Gerek askılı gelinlik modelleri, gerekse dekolteli gelinlik modelleri piyasada çok fazla olsa da kadınların içine sinecek bir gelinlik bulması neredeyse evlenmekten bile zor bir hal almıştır. Gelinliği kendi beğenmesi, ardından ailelerin beğenmesi, arkadaşların beğenmesi, son olarak da düğüne gelecek davetlilerin beğenmesi ve konuşulması kadına ayrı bir mutluluk verir.

 

EN GÜZEL GELİNLİK MODELLERİNİ SİZİN İÇİN SEÇTİM

Yaz sezonu yavaş yavaş yaklaşırken düğün sezonu da açılmaya başladı. Sizler için 2014 gelinlik modellerini genel olarak inceledik. 2014 askılı gelinlik modelleri, 2014 sırt dekolteli gelinlik modelleri , 2014 sırtı açık gelinlik modelleri ve 2014 en son gelinlik modelleri için ayrı ayrı konularda sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

 

Yaz Sezonu Mini Etek Modelleri Siyah Mini Etek Trendleri” Başlıklı Bir Önceki Yazımızı Okudunuz Mu?

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git