2014 OMC Hairworld Dünya Kupası Frankfurt, Almanya’da gerçekleştirildi

2014 OMC Hairworld Dünya Kupası Frankfurt, Almanya’da gerçekleştirildi
12 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 314 kez okundu.

2014 OMC Hairworld Dünya Kupası Frankfurt, Almanya’da gerçekleşti.

Almanya’da Dünya Saç Tasarım Derneği (OMC) tarafından Uluslararası Kuaförlük Şampiyonası düzenlendi. Yarışmada 15 dakika içerisinde hazırlanan tuhaf saç tasarımları dikkat çekti.

1947 yılından bu yana yılda iki kez düzenlenen etkinlikte 50 ülkeden katılan yarışmacılar, 38 farklı tasarım kategorisinde yarıştı. Yarışmada ayrıca saç tasarımın yanında tırnak boyama ve farklı makyaj tasarımları da sergilendi. Hazırlanan tasarımlar arasında belki modaya damgasını vurabilecek modeller vardır. Fakat günlük hayatta bu saçlarla yanınızdan geçen birisi olduğunda, kendinizi gülmek ve saygı duymak arasında seçim yapmaya çalışırken bulabilirsiniz.

En seçkin markaların sektöre getirdiği yenilikler,  kuaförlük markalarının efsanevi şovları ve work shoplar katılımcılara tanıtıldı. Etkinliğe katılan yüzlerce kişi saç tasarımlarını, 2014 saç trendlerini inceleme ve bu modelleri uygulama şansını yakaladılar.  Amerika’dan Sebastian Professional’ın Global Artistik Kuaförü Shay Dempsey,  Paul Mtchell’in oğlu Angus Mitchell stil ve trendleri katılımcılara tanıttı. Topuz uzmanı Patrick Cameron tüm enerjisiyle sahnede, Wella Professionals ürünleri ile olağanüstü tasarımlarını ve yarattığı yeni stilleri sergiledi. Bundy Bundy de muhteşem ilham kaynakları ve Wella Professionals ürünlerine izleyiciler hayran kaldı. Intercoiffure Almanya’nın Moda Direktörü Kay Schneider, L’Oréal Professionnel Şovuyla sahnedeydi ve tüm seyirci ve konukları şaşkınlık içerisinde bıraktı.

 

2014 Zizigo İndirimli Ayakkabı Modelleri” Başlıklı Bir Önceki Yazımızı Okudunuz Mu?

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git