2014 Kısa Tulum Modası ve Yazlık Tulum Modelleri

2014 Kısa Tulum Modası ve Yazlık Tulum Modelleri
19 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 366 kez okundu.

Tulum giymekten mutlu oluyor, tulumu vücut formunuza yakıştırıyor sanız sizin için biz de 2014 kısa tulum modası ve yazlık tulum modellerini sizin için değerlendiriyoruz. Burada değerlendirdiğimiz çok çeşitli modeli beğene bileceğiniz gibi 2014 yazlık tulum modellerinin en güzel örneklerini de tanımış olacaksınız. 2014 kısa tulum tasarımları modanın en yeni trendlerinden birine yeni bir alan sunmaya hazırlanıyor.

Bayan tulum modelleri 2014 yılı öncesinde de sıklıkla kullanılan hem abiye hem de günlük olarak kullanılabilen kıyafetlerden biri olmuştu. Hala etkisini kaybetmeyen bu trend yeni sezonun gelmesi ile 2014 bayan tulum modellerinin öne çıkıp etki alanını genişletmesini sağladı. Böyle düşünülecek olur da tulum giymek bir çok kadın için rahatlığın yanında şık bir bir görünümde kazandırıyor. Rahat kombinlenmesi ve rahat bir kullanışı olması nedeni ile günlük yaşamın her alanında ya da özel bir gecede 2014 kısa tulum modası ve yazlık tulum modellerini görebilirsiniz. 2014 kısa tulum modellerinde bel kısmına kadar dar belden sonra ise dökümlü tasarımlar öne çıkıyor. Günlük kullanım için tercih edebileceğiniz tulum tasarımlarından bahsedecek olursak, bu tulumlar da likralı kumaşlar ve koton kumaşlar daha çok kullanılıyor. Kullanımları oldukça rahat olan bu kumaş türleri bir yandan da seçtiğiniz rengi en iyi yansıtabileceği gibi, seçtiğiniz modelin de orta çıkmasını sağlar.

Bu sayılan özelliklerin dışında yapılan yaka ve bluz dikimleri ve bacak dikimlerinin estetiği de 2014 kısa tulum modası ve yazlık tulum modelleri açısından oldukça büyük önem taşıyor. Kayık yakalı oluşturulan tasarımlar hem iş hayatında hem de günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlardan. Uygun takı ve aksesuarları kullanabileceğinizi düşünüyorsanız V yaka bayan 2014 kısa tulum modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra şalvar kesim tulum modeli son aylarda özellikle uzun boylu kadınların yeni trendi gibi gözüküyor. Ancak kilo probleminiz var ve boyunuz yeterince uzun değilse diğer tulum türlerine bakmanız sizin için kesinlikle daha iyi olacaktır.

Yeni Moda Paça Kıvırma” Başlıklı Bir Önceki Yazımızı Okudunuz Mu?

No votes yet.
Please wait...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git